Новини в фотографіях

Prev Next

Майже 170 млн. грн. отримала Хмельниччина на забезпечення якісної, сучасної та доступної освіти

on 25 вересня 2019.

11111118-7Одним із питань, що обговорили під час розширеного засідання колегії облдержадміністрації, був стан використання в області освітньої субвенції. Як зазначила заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина, цьогоріч з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної освіти виділено  понад 169,3 млн. грн., що на 58,3 млн. грн. більше ніж у 2018 році. Як  у попередньому так і в цьому році кошти спрямовуються на:

– створення сучасного освітнього простору для учнів перших та других класів, які будуть навчатись за новими програмами Нової української школи (35,6 млн. грн.);

– підготовку педагогічних працівників до роботи в «Новій українській школі» (7,5 млн. грн.);

– оновлення матеріально-технічної бази кабінетів природничо-математичного напряму (20 млн. грн.);

– придбання автобусів (39,5 млн. грн.);

– створення інклюзивного середовища (17,6 млн. грн.).

222223-10Світлана Павлишина зауважила, що пріоритетами фінансування цьогоріч визначили декілька нових напрямків, зокрема, переобладнання санітарно-гігієнічних кімнат та шкільних туалетів які мають стати більш привабливими і теплими, на що спрямована освітня субвенція у сумі 5,5 млн. грн. для Хмельницької області. Також до них віднесли придбання послуг з доступу закладів освіти до мережі Інтернет (34,2 млн. грн.) та  забезпечення закладів освіти персональними комп’ютерами (8,4 млн. грн.).

Заступниця голови ОДА наголосила, що порядок розподілу та використання коштів передбачав обов’язкове співфінансування з місцевих бюджетів для міст обласного значення у співвідношенні не менше як 30%, для районів та об’єднаних територіальних громад не менше 10%.

Далі Світлана Павлишина детальніше зупинилася на освоєнні субвенційних коштів, які зайшли в область. Зокрема, вона нагадала, що на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2019 році на Хмельницьку область виділено субвенцію в сумі 43 063,4 тис. грн. Із них, 7496,9 тис. грн. на навчання вчителів та підготовку їх до роботи в «Новій українській школі» та35 566,5 тис. грн.на закупівлю дидактичних матеріалів, музичних інструментів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів згідно з переліком, затвердженим Міністерством освіти і науки України.

Світлана Андріївна звернула увагу, що у порівнянні до 2018 року субвенція на обладнання класних кімнат менша на 2 млн. грн., але зазначила, що разом з тим зменшилась і кількість першокласників. Якщо у 2018 році за парти сіло 14863 дитини, то у цьому році – 14237 дітей. Фінансування здійснювалося відповідно до помісячного розпису асигнувань загального фонду державного бюджету Державної казначейської служби України від 04.03.2019 р. з березня по вересень 2019 року. Станом на 10.09.2019 р. профінансовано видатки в повному обсязі – 35,6 млн. грн., з них освоєно – 29,9 млн. грн., або 84,1%.

В тому числі 12,8 млн. грн., або 90,1% на закупівлю сучасних меблів; 5, 8 млн. грн., або 65,8 % на закупівлю дидактичних матеріалів; 8, 3 млн. грн., або 66,3% на закупівлю музичних інструментів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту.

Порівнюючи з минулим роком, ситуація виглядає досить непогано, адже станом на 01.09.2018 року освоєно було лише 35,9 % освітньої субвенції «Нової української школи» від профінансованих коштів.

Світлана Павлишина, аналізуючи показники, зазначила, що низький минулорічний процент освоєння коштів минулого року можна пояснити рядом факторів, таких, як неготовність виробників вчасно поставити замовлення, скорочені терміни, в які здійснювалось фінансування, неспроможність окремих адміністративно територіальних одиниць вчасно виділити спів фінансування, затягування тендерних торгів. Цьогоріч Посадовець відмітила, що висновки зробили і виробники, і місцеві органи управління.

Окремо заступниця голови ОДА зупинилася на питанні оновлення матеріально-технічної кабінетів природничо-математичного циклу.

“Освітня реформа носить системний характер і передбачає суттєві зміни у напрямку підвищення якості освітніх послуг від початкової школи до вузів. Майбутнє старшої школи – профільна освіта, – наголосила вона. – Для того щоб створити умови для її впровадження потрібно підготувати і осучаснити матеріально-технічну базу кабінетів природничо-математичного циклу. Вже третій рік передбачаються кошти субвенції на ці цілі, але порядком розподілу цих коштів передбачено, що вони в першу чергу спрямовуються на створення таких кабінетів в опорних закладах та закладах, які мають стати базовими.”

Світлана Павлишина зазначила, що на оснащення закладів загальної середньої освіти засобами навчання та обладнанням для кабінетів природничо-математичних предметів у 2019 році на область розподілено 21 млн. гривень. Субвенцію отримали 32 адміністративно-територіальні одиниці.

333333320190924 125331Станом на 1 вересня освоєно 13249,57 тис. гривень, що становить 63% від профінансованих. На оснащення базових та опорних закладів освіти області закуплено засоби навчання та обладнання для 88 кабінетів природничо-математичних предметів, а саме: 18 кабінетів біології, 19 кабінетів хімії, 19 кабінетів математики, 16 кабінетів фізики та 16 кабінетів географії.

Використали субвенція у повному обсязі м.Шепетівка, Білогірський, Кам’янець-Подільський, Теофіпольський, Ярмолинецький, Ізяславський та Красилівський райони, Білогірська, Ганнопільська, Дунаєвецька селищна, Смотрицька, Антонінська, Гуменецька, Гуківська, Полонська, Судилківська та Чемеровецька об’єднані територіальні громади та Кам’янець-подільська спеціальна школа-інтернат І-ІІІ ступенів.

Не освоїли кошти (0%) та очікують поставку товару Віньковецький та Хмельницький райони, Дунаєвецька міські, Лісогринівецька об’єднані територіальні громади. Сатанівська об’єднана територіальна громада використала кошти у обсязі 18%. Частково освоїли кошти у Деражнянському районі (27,7%), Летичівській (71,9%), та Старосинявській (37,5%) об’єднаних територіальних громадах.

Особливої уваги, на думку заступниці голови ОДА, потребує організації підвезення до закладів загальної середньої освіти школярів та педагогічних працівників. Важливим у цьому питанні є наявність та якість транспорту, стан доріг, забезпечення супроводу, визначення оптимальних  маршрутів, безпека дітей під час руху.

Світлана Андріївна назвала декілька пріоритетних напрямків, за якими визначалися адміністративно-територіальні одиниці при  розподілі коштів освітньої субвенції на придбання шкільних автобусів. Це, зокрема, організація підвезення учнів оптимізованих закладів освіти; оновлення парку шкільних автобусів шляхом заміни застарілої техніки; розвантаження діючих маршрутів, у випадку, якщо один автобус здійснює підвезення більше 50-ти учнів або курсує більш як по двох маршрутах. Вона нагадала, що минулого року за кошти субвенції було закуплено 21 автобус.

Посадовиця зазначила, що у 2019 році на придбання шкільних автобусів передбачено 39,5 млн. грн. Відповідно до розподілу коштів планується придбати 29 автобусів. Фактично станом на сьогодні вже придбано 17  шкільних автобусів для Старокостянтинівського, Деражнянського, Кам’янець-Подільського, Чемеровецького районів, Антонінської, Війтовецької, Городоцької (2 одиниці), Грицівської, Дунаєвецької, Чемеровецької (2 одиниці), Ленковецької, Судилківської, Колибаївської,Новоушицької, Староушицької об’єднаних територіальних громад.У чотирьох (Красилівський,Летичівській, Білогірській, Ганопільській об’єднаних територіальних громадах) завершується процедура державних закупівель. Кошти для 8 автобусів щойно виділені і будуть придбані до кінця року.

4444442-12На забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов, (облаштування внутрішніх туалетів, проведення реконструкцій та капітальних ремонтів існуючих) передбачена освітня субвенція у сумі 5504,0 тис. гривень. Враховуючи те, що виділення субвенції передбачає обов’язкову наявність кошторисно-проектної документації розподіл її здійснювався у два етапи.

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 22.02.2019 року № 2-24/2019 розподілено 2079,105  тис. грн. на 7 закладів освіти. Світлана Павлишина зауважила, що кошти профінансовані в повному обсязі, освоєні в сумі 1248,602 тис. грн. тобто на 60,0%, роботи в закладах завершуються.

Стан використання коштів по адміністративно-територіальних одиницях має такий вигляд: Волочиський район – 0%, Гуменецька – 84%, Судилківська – 74%, Чемеровецька – 51% об’єднані територіальні громади, Ізяславський навчально-реабілітаційний центр – 100%, Солобковецький навчально-реабілітаційний центр – 57%.

Станом на 01.09.2019 року залишок коштів становив 3424,895 тис. гривень.

Відповідно до інформації наданої керівниками структурних підрозділів  з питань освіти  районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування на даний час реконструкції та капітального ремонту потребує ще 13 санвузлів закладів освіти. На проведення даних робіт  виготовлена кошторисна документація, згідно якої залишкові кошти розподілено у вересні сесією обласної ради.

На реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти з державного бюджету місцевим бюджетам, відповідно до постанови КМУ надійшла субвенція в сумі 66,0 млн. грн.з яких (крім коштів передбачених на придбання автобусів у сумі 23,3 млн.грн.)кошти виділені на придбання персональних комп’ютерів  у сумі 8,4 млн. грн., тарозподілено між 19-ма адміністративно-територіальними одиницями відповідно до визначеного Кабінетом Міністрів України Порядку (м. Хмельницький, м. Кам’янець-Подільський, м. Нетішин, м. Славута, м. Старокостянтинів, м. Шепетівка; Віньковецький, Деражнянський, Теофіпольський та Чемеровецький райони; у Волочиську, Дунаєвецьку, Полонську, Красилівську міські, Новоушицьку, Старосинявську, Чорносрівську, Чемеровецьку, Вовковинецьку селищні об’єднані територіальні громади).

Світлана Андріївна повідомила, що станом на 01.09.2019 року кошти повністю профінансовано, освоєно – 5 млн. грн. (60%). Придбано 495 персональних комп’ютерів. Повністю кошти використані у містах Нетішин, Старокостянтинів, Шепетівка, Славута, Віньковецькому,  Чемеровецькому районах, Волочиській, Красилівськійміських, Чемеровецькій селищній об’єднаних територіальних громадах.  В інших адміністративно-територіальних одиницях продовжується освоєння коштів. Повторна процедура публічних закупівель проводиться у Вовковинецькій, Новоушицькій селищних, Полонській міській об’єднаних територіальних громадах.

Також постановою Кабінету Міністрів України від 03.04.2019 року №319 передбачено субвенцію на забезпечення доступу до мережі Інтернет в сумі 34,2 млн. грн., які у вересні розподілені між місцевими бюджетами. Як зазначила Світлана Павлишина, незважаючи на те, що з освоєнням цієї субвенції є певні проблеми, оскільки кошти її не можна спрямовувати на капітальні видатки, такі, як прокладання оптоволоконного кабеля, вона дозволить забезпечити закупівлю нового обладнання та комп’ютерної техніки, аби заклади освіти могли мати доступ до мережу інтернет.

Підсумовуючи доповідь, заступниця голови облдержадміністрації сказала, що керівництву районів, міст та ОТГ необхідно активізувати роботу над дооснащенням закладів освіти усім необхідним для того, аби освітній процес був максимально ефективним та сучасним.

“Давайте працювати разом, доповнюючи та підсилюючи зусилля один одного чим забезпечимо освоєння коштів виділених державою і створимо нові можливості та зміни, які закладуть фундамент успіху для  освіти,” – закликала Світлана Павлишина.

 

Головне меню

Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.
Головна
Доступ до публічної інформації
Обговорення
Основні заходи
Соціальний захист населення
Інформація для переселенців
Житлово-комунальне господарство
Соціально-економічний розвиток
Економіка та підприємництво
Регуляторна політика
Інвестиційна Ярмолинеччина
Туристична Ярмолинеччина
Захист прав споживачів
Добровільне об’єднання територіальних громад
Центр надання адміністративних послуг
Служба у справах дітей
Структура
Піклування про дітей
Усиновлення
Опіка та піклування
Дитячі будинуи сімейного типу та прийомні сімї
Усиновлення дітей
Всеукраїнський портал національного усиновлення
База даних дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування які підлягають усиновленню
Бюджетна політика
Відділ освіти
Культура
Вакансії
Громадська рада
Звернення громадян
Розвиток громадянського суспільства
Запобігання проявам корупції
Управління Держпродспоживслужби в Ярмолинецькому районі інформує
Управління державної служби Головдержслужби України в області інформує
Актуальні питання державної служби
Запитання та відповіді
Ярмолинецьке відділення Кам'янець-Подільської ОДПІ
Спостережна комісія
Очищення влади
Хмельницьке об’єднане управління ПФУ в Хмельницькій області
Офіційні документи органів місцевого самоврядування
Відкриті дані
Протидія домашньому насильству
Ярмолинецька районна філія Хмельницького обласного центру зайнятості

Оголошення

Prev Next

Регіональне відділення Фонду державного …

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях повідомляє, що через електронну торгову систему - Державне підприємство...

Read more

Про нелегальні АЗС

На виконання пункту 1 розділу 6 протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 №29 розпорядженням голови облдержадміністрації від 28.12.2019 №915/2019-р...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ Держаудитслужби

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області повідомляє про зміну поштової адреси: нова адреса - провулок                          2-й Кам’янецький, 19/1, м....

Read more

V Міжнародна конференція: «Системи тепло…

 З 13 по 15 листопада 2019 року проводиться V Міжнародна конференція: «Системи тепло-, енергопостачання. Енергосервіс. СТЕПЕС. (SHESES'19)» (готель «Вараш», Майдан...

Read more

Конкурсний відбір проектів регіонального…

З мстою підготовки проектів для участі у другому етапі конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів...

Read more

Повідомлення прес-служби Хмельницького о…

ДО УВАГИ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТА ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ! Антимонопольний комітет України провів дослідження ринку розміщення зовнішньої реклами. Звіт містить аналіз...

Read more

Запрошуємо на презентацію освітньої прог…

Хмельницька філія Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр ДонНУ-Поділля» запрошує власників бізнес-структур, успішних менеджерів, які планують розвивати власну кар’єру...

Read more

Конкурс на зайняття вакантної посади де…

Загальні умови Посадові обов’язки Відповідно до Положення про бюджетний відділ управління фінансів Ярмолинецької районної державної адміністрації: - у межах своїх повноважень контролює...

Read more

Круглий стіл з обговорення проекту Прогр…

Запрошуємо взяти участь у заході «Круглий стіл з обговорення проекту Програми «Енергомодернізація багатоквартирних будинків» 4 червня 2019 року в офісі...

Read more

Про інформаційні джерела у сфері публічн…

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (далі – Міністерство), як Уповноважений орган у сфері публічних закупівель, проводить роботу щодо професіоналізації...

Read more

Конкурс проектів «Малі міста - великі вр…

Інформуємо, що Міністерством культури України оголошено конкурс культурно-мистецьких проектів «Малі міста - великі враження» (далі - Конкурс), на реалізацію яких...

Read more

щодо будівництва об’єктів: складу сипучи…

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки щодо будівництва об’єктів: складу сипучих матеріалів, вагової та адміністративної будівлі на земельній ділянці...

Read more

До уваги державних службовців

На інтернет-ресурсі «Prometheus» можна пройти навчальний курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики» (режим доступу: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-vl:NAZK+COL102=2019 T1/about). Також, на...

Read more

До уваги СПД

У відповідності до абзацу 5 статті 19 Закону України «Про туризм»: «Забороняється надавати послуги з розміщення без наявності свідоцтва про...

Read more

Проект Перспективного Плану соціально-ек…

Проект Перспективного Плану соціально-економічного розвитку Ярмолинецького району на 2019-2021 роки

Read more

Щодо обговорення Перспективного плану ро…

Районною державною адміністрацією пропонується для обговорення проект Перспективного плану розвитку Ярмолинецького району на 2019-2021 роки. Пропозиції та доповнення до проекту просимо...

Read more

Щодо роз'яснень у сфері державної допомо…

Антимонопольний комітет України

Read more

Трастовий фонд забезпечує грантове фінан…

Інформуємо, що в рамках реалізації положень Меморандуму

Read more

Щодо стажування у Федеральному міністерс…

За інформацією Посольства Федеративної Республіка Німеччина у Києві молоді співробітники державних установ України запрошуються

Read more

До відома суб’єктів господарювання

Ярмолинецьке відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ доводить до відома суб’єктів господарювання, що з 02.07.2018 року будуть змінені всі рахунки для сплати податків....

Read more

Запрошуємо на Перший півмарафон «Незалеж…

Громадська організація «Успішна молодь Нетішина» спільно з Виконавчим комітетом Нетішинської міської ради запрошують вас до участі у Першому півмарафоні «Незалежні...

Read more

РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТАРЦІЯ ПОВІДОМЛЯ…

Урядова «гаряча лінія» номер телефону 1545   звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного і надсилаються органам виконавчої влади...

Read more

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!

З 01 травня 2018 року по 01 листопада 2018 року СФГ "Віталія" та ФГ "Віталія-2007" будуть проводити обробіток посівів хімічними...

Read more
ПРЕС-АНОНС  27 квітня – IV Форум енергоефективного партнерства’18

ПРЕС-АНОНС 27 квітня – IV Форум енергое…

«ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад»  27 квітня 2018 р. у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності...

Read more

Державна служба України у справах ветера…

19 травня 2018 року у Києві на стадіоні «Атлет» відбудеться Всеукраїнський турнір з футболу «КУБОК НЕСКОРЕНИХ». Участь у змаганнях беруть ветерани...

Read more

УМОВИ прийому та порядок відбору на навч…

 Розпочато відбір до вищих навчальних закладів ДСНС України (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Вище професійне училище Львівського ДУ БЖД (м....

Read more

Н А К А З № 67-Н

Н А К А З    № 67-Н Від «22»_грудня_ 2017 р                     ...

Read more

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, я…

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання...

Read more

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Ярмолинецька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не...

Read more

Стажування у Федеральному міністерстві з…

За інформацією Федерального міністерства закордонних справ Німеччини молоді співробітники державних установ України запрошуються пройти стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ...

Read more

Про оголошення конкурсу на заміщення вак…

Наказ управління агропромислового розвитку Ярмолинецької районної державної адміністрації від 27 вересня 2017 року №11 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної...

Read more

До уваги керівників підприємств, установ…

Відповідно до ч. ст.2 Закону України «Про колективні договори та угоди», колективний договір укладається на підприємствах, установах, організаціях незалежно від...

Read more

30 ювілейна обласна виставка «Агро – Под…

16 вересня 2017 року о 10:00 годині за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька (траса № Н-03 Хмельницький-Чернівці, мікрорайон Ружична, недіючий...

Read more

Оголошення! Щодо виїзного прийому громад…

ОГОЛОШЕННЯ На виконання доручення Міністра юстиції України від 09 серпня 2017 року, відповідно до графіку роботи мобільних точок доступу до системи...

Read more

Оголошення! Відбудеться міжнародна конф…

16-17 вересня у Хмельницькому відбудеться міжнародна конференція "Бджільництво як компонент сталого розвитку". Запрошуються науковці-бджолярі з України та Європи, власники пасіки, керівники...

Read more

Заходи до Дня незалежності України

 23 серпня  2017 року 09.00 – вистакове містечко «Українська хата»; 09.30 – відкриття Дошки  пам’яті  «Герої не вмирають»; 10.00 – урочиста церемонія підняття...

Read more

Рекомендації Держенергонагляду щодо необ…

З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії та теплових мереж до роботи в опалювальному періоді 2017-2018 років, попередженню...

Read more

Увага конкурс «Кращі практики місцевого …

ІНФОРМАЦІЯ про конкурс Мінрегіону «Кращі практики місцевого самоврядування»   Протягом 2012-2013 років Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» (Конкурс) впроваджувався Центром експертизи реформ місцевого...

Read more

АНОНС

                                         20...

Read more

Національне агентство з питань запобіган…

Національне агентство з питань запобігання корупції щодо декларування...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ про проведення щорічного Все…

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152...

Read more

До уваги жителів району та суб’єктів гос…

В зв’язку з численними змінами до законодавчих актів України Управлінням захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області заплановане...

Read more

3 березня 2017 року в Україні день жалоб…

Указом Президента України від  2 березня 2017 року №52/2017 3 березня 2017 року оголошено днем жалоби в Україні. На виконання зазначеного Указу Президента України...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорії «В» – головного спеціаліста відділу...

Read more
Iнформаційна довідка

Iнформаційна довідка

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі...

Read more

Допоможемо українським воїнам!!!

Хмельницький відокремлений підрозділ Громадської організації «Дія» просить допомоги у придбанні медичних рюкзаків та розгрузок для медичної служби, які будуть використовуватись...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста...

Read more

До уваги керівників районних підрозділів…

Розпочато формування Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Ярмолинецькій районній державній адміністрації - тимчасового консультативно-дорадчого органу, який утворюється для...

Read more

Найпопулярніші та нетрадиційні імена, як…

        При державній  реєстрації народження  дітей у органах державної реєстрації актів цивільного стану Ярмолинецького району  протягом 11...

Read more

Звернення учасників VIII обласного фести…

7 грудня 2016 року відбувся VIII обласний фестиваль-конкурс “Молодь обирає здоров’я”. Його учасники прийняли звернення до керівників установ, підприємств, установ, організацій,...

Read more

Управління фінансів Ярмолинецької райде…

Управління фінансів  Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста бюджетного відділу. Вимоги: громадянство...

Read more

Конкурс на заміщення вакантної посади

Ярмолинецька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Ярмолинецької...

Read more

Конкурс на заміщення вакантної посади

Ярмолинецька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Ярмолинецької...

Read more

УВАГА! КОНКУРС! 23

 Управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» –...

Read more

До уваги суб'єктів господарювання

Неприбуткові організації: приведення діяльності у відповідність до вимог чинного законодавства.   Законом України від 17 липня 2015 року № 652-УІИ «Про внесення...

Read more

Графік проведення посадовими особами Гол…

    Назва відділу «Бюро правової допомоги», адреса Дата Посадова особа, яка надає консультації               Ярмолинецьке бюро правової допомоги смт. Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець, 1 Щомісячно кожного першого...

Read more

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Ярмолинецька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на  приміських автобусних маршрутах   загального користування, які не...

Read more

До уваги суб’єктів господарювання

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує  конкурс на заміщення вакантних посад державного службовця категорії “В”: -         головного спеціаліста юрисконсульта відділу...

Read more

Оголошення конкурсу на заміщення вакант…

  ЯРМОЛИНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ТОРГІВЛІ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТУРИЗМУ 32100 смт Ярмолинці, площа 600 річчя Ярмолинець, 1  тел. 2-16-92,...

Read more

Оголошення!

02.09.2016  року в приміщенні районної державної адміністрації  здійснить виїзний прийом громадян голова обласної державної адміністрації КОРНІЙЧУК Олександр  Олександрович Початок прийому о 09.30 год.

Read more

Увага конкурс!

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації інформує, що 01 вересня 2016 року о 10.00 год. відбудеться конкурс на заміщення тимчасово...

Read more

Попит на програму з енергоефективності з…

"Динаміка попиту на Урядову програму утеплення позитивна. Щотижня все більше ОСББ та ЖБК приєднуються

Read more

Кредитування «зелених» проектів для мало…

Укргазбанк прийняв рішення знизити процентну ставку при кредитуванні еко-проектів: з 24% до 20,5% у вітчизняній валюті, з 10% до 7,7%...

Read more

Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майб…

У 2016 році ТОВ "Техніка і технології" в рамках Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майбутнє» та «Сільськогосподарська праця – це істинні...

Read more

До уваги ярмолинчан!

16-18 травня 2016 року, за ініціативи громадської організації «Всеукраїнська асоціація кришталевих людей», в Україну приїде група вчених і лікарів з...

Read more

До уваги громадськості!

Ярмолинецькою райдержадміністрацією розпочато надання послуг з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, речових прав на нерухоме майно...

Read more

Проведення щорічного Всеукраїнського ко…

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152...

Read more

До уваги журналістів!

Проектом Ради Європи «Запобігання та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством в Україні», бенефіціаром якого є Міністерство соціальної...

Read more

До уваги військовозобов'язаних!

Запрошуються громадяни України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом Збройних Сил України, до навчальних військових...

Read more

Увага конкурс!

     06 січня 2016 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурси на заміщення вакантних посад заступника...

Read more

Пункти обігріву

Через різке пониження температурного режиму в районі розпочали роботу стаціонарні пункти обігріву на базі об’єктів соціальної сфери   № з/п Адреса Місце розташування 1. смт. Ярмолинці вул....

Read more

Оголошення!

З метою сприяння консолідації і координації зусиль мобілізованих , учасників бойових дій в зоні АТО, сімей загиблих, їх об'єднань у...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

На офіційному  веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру hup:maplandgovua ( у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

На офіційному  веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру hup:maplandgovua ( у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний...

Read more

До уваги селещного та сільських голів!

Нагадуємо, 21 травня цього року набув чинності Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нациського) тоталітарних режимів в Україні та...

Read more

УВАГА!

Вiдповiдно до постанови Кабiнету Мiнiстрiв України № 604 вiд 19 серпня 2015 року затверджено Порядок та умови виплати одноразової грошової...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ

  14 листопада 2015 року о 10.00 в приміщені Ярмолинецької селищної ради  планується зустріч з  учасниками бойових дій в зоні АТО, сімей...

Read more

Увага конкурс!

07 жовтня 2015 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад заступника начальника Ярмолинецького...

Read more

Увага, конкурс!

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошує з 31 липня 2015 року проведення конкурсу “Кращі практики місцевого самоврядування”...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ!

З 20 по 27 вересня 2015 року в Італії (Неаполь) Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) проводитиме Міжнародний Фестиваль...

Read more

Оголошення!

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Оголошення!

З 10 по 13 листопада 2015 року в м. Києві Держенергоефективності організовує V111 Міжнародну спеціалізовану виставку «Енергоефективність. Відновлювана енергетика –...

Read more

Національний конкурс бізнес рішеннь для …

За підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Глобального екологічного фонду ТОВ “Комунікаційний Хаб “Економіка” у партнерстві із громадською організацією...

Read more

Відкриття постійно діючого представництв…

Згідно з ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» до відання місцевих державних адміністрацій у межах і формах, визначених...

Read more

До уваги суб'єктів підприємництва

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Інформація щодо запровадження електронно…

За повідомленням Міністерства юстиції України від 02 червня 2015 року Нацбанк роз’яснив українським банкам – приймати електронні витяги, виписки та...

Read more

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» з 23 липня – 01 серпня ц.р. буде організовано міжнародну поїздку до Словаччини,...

Read more

Вакансії в органах юстиції області.

Детальна інформація на сайті Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області (http://justice-km.gov.ua) у розділі ВАКАНСІЇ.

Read more

До уваги громадськості!

Обласний благодійний фонд «Патріоти України», що працює з метою надання допомоги військовим, які перебувають у зоні АТО, звертається з проханням...

Read more

У Національній академії державного управ…

У Національній академії державного управління при Президентові України з триває вступна кампанія. Документи подаються особисто до приймальної комісії Національній академії...

Read more

Оголошення!

27 березня о 09:00   відбудеться мітингу та покладанні квітів до пам’ятників невідомому воїну та загиблим у Великій Вітчизняній війні  з...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ!

Починаючи з 10 лютого 2015 року в районній державній адміністрації організовано щоденне чергування працівників райдержадміністрації з утворенням на базі приймальні...

Read more
Державна фіскальна служба України інформує

Державна фіскальна служба України інформ…

Про особливості встановлення ставок з місцевих податків та зборів Ви можете ознайомитись в інформаційному листі ДФС України за посиланням

Read more

Про запобігання загибелі рибалок у зимов…

Протягом останніх років ситуація із загибеллю людей на водних об’єктах області у зимовий час залишається невтішною, так у зимовий період...

Read more

Вхід на сайт