Друк

Відділ культури інформує

. Posted in Культура


32 клубнs заклади, з них 16 сільських будинків культури та 15 сільських клуби та комунальний заклад «Центр культури та дозвілля».

Ярмолинецька централізована бібліотечна система – 37 бібліотек, з них 34 сільських бібліотеки, центральна районна бібліотека, районна бібліотека для дітей, міська бібліотека.

Комунальний заклад «Ярмолинецький історичний музей».

Початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади

В районі діє два позашкільних навчальних заклади.

В Ярмолинецькій дитячій школі мистецтв навчаються 320 дітей за спеціальністю фортепіано, баян, бандура, співу, скрипки, гітари, духових інструментів, хореографії, образотворчого мистецтва. В школі працює 22 викладачі.

В Шарівській дитячій музичній школі навчаються 60 дітей, яких навчають 6 викладачів за спеціальністю фортепіано, баян, духових інструментів, гітари.

 

Ярмолинецька дитяча школа мистецтв

Ярмолинецька дитяча школа мистецтв заснована в 1967 році для здійснення позашкільної мистецької освіти в Ярмолинцях було відкрито дитячу музичну школу. В ній працювало 6 викладачів, які навчали 70 учнів. Першим її директорам був Д.І. Холодзінський.

У 1985 році школа перейшла в нове типове приміщення, побудовано завдяки директором В.Г. Маслюковим. До послуг учнів було 30 класних кімнат і 2 оркестрових кабінети, актовий зал і ряд підсобних приміщень.

У школі функціонує спеціальна бібліотека на 4 тис. примірників навчальної та методичної літератури. Для успішного навчання дітей заклад забезпечений необхідною кількістю інструментів та інвентарем, в саме: баянів - 32, фортепіано – 29, бандур 25, гітар -, духових інструментів -…, 2 роялі та інші інструменти.

У лютому 2007 року музичну школу перейменували в Ярмолинецьку дитячу школу мистецтв.

Навчальний процес в школі забезпечує 20 викладачів, які мають довід роботи з учнями, досконало володіють своїми професійними і фаховими навиками.

Вокальній групі викладачів присвоєно звання «Народний аматорський колектив».

Понад 30 років школу очолював В.П. Колодій.

З грудня 2017 року Ярмолинецьку школу мистецтв очолює молода та перспективна І.А. Олійник.

 

Шарівська дитяча музична школа

Шарівська дитяча музична школа – сучасний навчальний заклад, у якому поєднуються класичні принципи педагогічно-мистецького процесу та активно запроваджуються інноваційні технології.

Шарівська дитяча музична школа заснована 15 жовтня 1992 року. Засновниками її були відомі на Україні та за її межами співаки, композитори, члени Національної Всеукраїнської музичної спілки брати-близнюки Євген та Вадим Гжегожевські.

Музична школа займає частину приміщення будівлі яка раніше перебувала на балансі управління освіти, молоді і спорту, а в 2013 рішенням сесії Ярмолинецької ради вся будівля передана на баланс відділу культури.

Першим директором Шарівської ДМШ був призначений Євген Едуардович Гжегожевський. Школа на той час налічувала 60 учнів. Було відкрито класи, а саме: фортепіано, баяна, акордеона, духових інструментів.

Контингент учнів в 2018-2019 навчальні роки Шарівська дитяча музична школа нараховує 60 учнів:

В музичній школі функціонують такі навчальні класи, а саме: фортепіано, баяна, акордеона, духових інструментів, ударних інструментів, сопілки, гітари, сольного співу.

У 2010 році директором призначено Гжегожевського Артура Владиславович

Приємно відзначити викладачів школи, які активно готують своїх учнів до обласних та всеукраїнських конкурсів і фестивалів, в яких їх вихованці виборюють призові місця. У 2017-2018 навчальному році учні школи здобули 15 перемог – це досить високий показник серед інших мистецьких закладів області та для нашої школи. У вересні 2017 р. колегією обласного управління культури національностей та релігії присвоєно звання «Зразковий» духовому оркестру школи – керівник Відмінник освіти України Владислав Едуардович Гжегожевський, також у школі діють: Ансамбль викладачів «Мелодія» - керівник В.В. Люховець, дитячий ансамбль сопілкарів - керівник В.В.Люховець, ансамбль акордеоністів – керівник О.О. Осика, ансамбль гітаристів -керівник Л.О.Каліновський.

В 2012 році до 20 - річчя школи родиною Гжегожевських створена кімната - музей духових оркестрів Ярмолинецького району.

За ці, та інші зразкові справи по організації роботи нашого навчального закладу до Дня Конституції України та Дня молоді переможцем районної молодіжної акції «Ярмолинецький Оскар 2017» у номінації «Крок до парнасу» став директор школи Гжегожевський Артур Владиславович, а у 2018 переможцем цієї ж акції став викладач школи Люховець Володимир Вікторович.

В школі велика робота проводиться виховного характеру, одним із великих масових заходів який проходив у травні 2018 року 25 років створення закладу, а вже у жовтні 2018 року проведено свято духової музики «Мелодії Фанфар» приурочений до 25 річчя створення духового оркестру школи, на якому були запрошені учасники першого складу оркестру, а гостем нашої зустрічі був запрошений духовий оркестр Хмельницького музичного коледжу ім. В.І. Заремби художній керівник та диригент О.О. Гуцал.

В 2018-2019 навчальному році станом на 25 жовтня 2018 року в школі навчається 60 учнів, працює 6 викладачів та технічний працівник.

Адреса школи: с. Шарівка, Ярмолинецького р-ну, Хмельницької обл. вул. Шкільна 17/А, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На Ярмолинеччині діє історичний музей та 13 громадських музеїв при закладах освіти.

Комунальний заклад «Ярмолинецький історичний музей» відкрився 24 серпня 2013 року за адресом вулиця Пушкіна, будинок 2, смт Ярмолинці, Ярмолинецький район, Хмельницька область, 32100.

Рішенням 13 сесії районної ради 6 скликання від 24 лютого 2012 року №19 смт Ярмолинці про заснування Комунального закладу «Ярмолинецький історичний музей» Ярмолинецької районної ради Хмельницької області. Відповідно до вимог частини четвертої статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 78 Господарського кодексу України, районна рада вирішила. Заснувати Комунальний заклад «Ярмолинецький історичний музей» Ярмолинецької районної ради Хмельницької області. Затвердити Статут Комунального закладу «Ярмолинецький історичний музей» Ярмолинецької районної ради Хмельницької області.

15.05.2012 року проведено реєстрацію в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб - підприємців № 1671102 0000 000732 з зазначенням ідентифікаційного коду юридичної особи 37852698 «Ярмолинецький історичний музей» набув статус юридичної особи.

«Ярмолинецький історичний музей» розміщений в монастирі для монахів ордена бернардинів. Будівництво було розпочате в 1761 році генералом Павлом Старжинським та споруду довершували інші, бо залізши в борги, змушений був відпродати помістя верткому Войцеху Мархоцькому.

Справами ВойцехаМархоцького зацікавився польський король.

10 листопада 1781 року, проїжджаючи до Кам`янця-Подільського, зупиняється в скромному будинку розбагатілого поміщика. І з цього візиту господар мав користь: в 1787 році містечко одержує королівську грамоту на право проведення тут торгів і ярмарків. Цей документ послужив поштовхом для його економічного піднесення.

У 1792 році це дане приміщення служило – костелом бернардинців.

У 1832 році тут знаходилась православна церква. Кінець ХІХст. та початку ХХ ст. приміщення використовувалось як житло для гусарів царської армії.

Пізніше приміщення передали на освіту. До недавніх років розміщувалась майстерня Ярмолинецького професійного ліцею. З 2012 року знаходиться комунальний заклад «Ярмолинецький історичний музей».

Основний фонд музею налічує 555 одиниць зберігання (музейних експонатів), науково – допоміжний – 8 експонатів.

Основними напрямками музею є культурно – освітня та науково – дослідна діяльність, яка спрямована на вивчення, збереження пам’яток матеріальної та духовної культури, а також популяризації матеріального та нематеріального надбання наших предків, виховання патріотизму та естетичних смаків.

В музеї зібрано чимало експонатів, які відображають історичні поступи наших предків, які творили історію Ярмолинеччини. З метою ознайомлення відвідувачів з кращими традиціями наших попередників в музеї створена «Українська світлиця», де зберігається багатий матеріал з народознавства. Кожен предмет має свою історію, кожна річ знаходиться на своєму місці і є свідком певного періоду життя наших предків. Також в музеї представлені картини та солом’яні вироби заслуженого майстра народної творчості А.Є. Гриба. Створені експозиції, які відображають як спортивне життя наших краян, так і мальовничі місця, які можна відвідати туристам.

Наш музей активно веде просвітницьку екскурсійну діяльність серед школярів та дорослих українців, проводить тематичні виховні заходи, в яких беруть участь як учні так і дорослі

Мережа бібліотек району становить 37 установ, серед них: 34 сільських, центральна районна бібліотека, районна бібліотека для дітей та міська бібліотека. Щороку їхніми послугами користується близько 20,0 тисяч користувачів, яким видано близько 401,0 тисяч примірників книг та інших видань.

 

Ярмолинецька центральна районна бібліотека

З 1923 року, з хати–читальні бере початок історія Ярмолинецької бібліотеки. Засновником була М. Волошина. Бібліотека займала одну невелику кімнату і її фонд розміщувався в єдиній шафі.

В 1941 році, коли нацистські окупанти захопили містечко бібліотека була знищена. Книги повикидали на вулицю і спалили.

В липні1944-го року бібліотека знову відчинила свої двері. Вона знаходилась в приміщенні теперішньої Ощадбанку, в одній кімнаті без стелажів. Читачі самі робили полички вздовж стін на які ставили книги. Прагнучи відновити свою бібліотеку жителі зносили до неї свої книги. Поступово збирався фонд.

Першим бібліотекаром післявоєнної пори був Є. І. Васіштейн.

Районна бібліотека для дорослих не мала окремого приміщення і знаходилась у приміщенні Будинку культури (сучасному костьолі). Але це не стало на заваді плідної її роботи. Працівники Н. Дудко і Н. Рак робили все для того, щоб поповнювати фонди, залучити нових читачів, виховати справжніх любителів книги.

У 1955 році на посаду завідуючої бібліотекою було призначено Софію Микитівну Широку. Під її керівництвом розпочався новий період будівництва, як нового приміщення бібліотеки так і всієї роботи.

В 1958 році бібліотека перебралася в нове приміщення - це були 3 просторі кімнати, де можна було зручно розмістити фонд, абонемент, читальний зал. Вона стає головною книгозбірнею району, здійснює організаційно-методичне керівництво роботою сільських бібліотек, мережа яких в ці роки зросла до 30. В цьому ж році Ярмолинці було віднесено до розряду селищ міського типу. Тут зростають і міцніють промислові підприємства, широко розгорнулось житлове будівництво. Час вимагав і поліпшення матеріальної бази бібліотеки. Старі приміщення вже не відповідали вимогам життя. Адже починаючи з нуля, після війни збирались і укомплектовувались фонди. Асигнування на придбання літератури з кожним роком зростали.

На початок 60-хроків фонди бібліотек, відповідно становили 30593 примірники книг в дорослій бібліотеці і 16972 примірники - в дитячій. Обслужено було більше2000читачів, яким видано понад 35,0 тис. книг.

1965-1966 роки були для бібліотеки Ярмолинець роками новосіль. До районної бібліотеки для дорослих було добудоване нове приміщення з метою розширення читального залу.

До послуг читачів - читальний зал, 2 абонементи, приміщення обладнане спеціальними стендами, виставками.

В 1970 році районна бібліотека для дорослих вийшла переможцем у Всесоюзному огляді роботи бібліотек до 100-річчя від дня народження В. І. Леніна і була нагороджена дипломом І ступеня. В цьому ж році бібліотеку було занесено до Книги Трудової Слави району.

В 1977 році створено централізовану бібліотечну систему (ЦБС) центром якої стала Ярмолинецька районна бібліотека. ЦБС складалась з центральної районної бібліотеки для дорослих, районної бібліотеки для дітей, 54 сільських бібліотек-філіалів, 84 галузевих пересувок, 5 пунктів видачі. Крім того на території району діяло 40 шкільних бібліотек. Створюються нові функціональні відділи ЦРБ: комплектування та обробки літератури, організації та збереження книжкового фонду, методичний центр. Штат бібліотеки виріс до 22 працівників. Вводиться посада заступника директора по роботі з дітьми.

Очолила ЦБС досвідчений бібліотечний працівникШирока Софія Микитівна. Почалася робота по зміцненню і покращенню книжкових фондів. Інтенсивно використовуються централізовані кошти на придбання літератури через бібколектор, книжкові магазини. До ЦРБ надходило5-6 тисячкниг щорічно.

На початку 1987 року знову справила новосілля ЦРБ. Вона переїхала у новозбудоване приміщення Будинку культури. Бібліотека розмістилася на другому поверсі, де знаходиться і зараз. Гостинно розкрили для відвідувачів двері просторого читального залу, абонементу, краєзнавчої кімнати.

В 1988 році колектив бібліотеки очолюєХаламенда Валентина Петрівна. Поряд з досвідченими спеціалістами Трачук Є. Ф., Кудряшовою Т. М., Матвійчук А. О., Бабій Р. С., Лісовською О. І., Кухар Є. Д.тут трудяться та шукають нові форми роботи з книгою Москаленко В. М., Гуменюк К. П., Гриб М. А., Курілова Є. І., Вовчук Л. М., Широка О. В.

В 1984 році при ЦРБ був створений правознавчий клуб для молоді «Юність і закон», який функціонує до цих пір.

В грудні 1988 року згідно наказу обласного управління культури проводиться семінар завідуючих відділів обслуговування центральних бібліотек області. В бібліотеці за ініціативи бібліографаКурілової Є. І. створено альбоми «Спогади ветеранів Великої Вітчизняної війни», «Таланти твої, Ярмолинеччино».

Традиційним стало проведення свята книги «Всією сім`єю на свято книги», свято Читача, яке було проведено з читачем Тузом В., який відвідував нашу бібліотеку 50 років.

З 1988 року методичний відділ очолює Кудряшова Т. М., бібліограф -Курілова Є. І., методист - Москаленко В. М.

Протягом 1995 року центральна бібліотека обслуговує 3385 читачів, видано 61003 примірники книг.

За останні роки в бібліотеці значно поліпшилась краєзнавча робота, вона стала одним із пріоритетів бібліотечної діяльності. Відповідальною за краєзнавчу роботу призначається бібліограф-краєзнавець Курілова Є. І., пізніше Москаленко В.М. Тоді ж виникли проблеми з комплектуванням. Надійшло за рік 1800 книг, які надходилив ЦБС в основному з обласної бібліотеки, зовсім мізерні кошти виділено на придбання періодики.

В 1997 році на посаду директора ЦБС призначено Кудряшову Тетяну Михайлівну. На посаду завідуючої відділомкомплектування та обробки літератури призначили Кухар Є. Д., завідуючою методичним відділом стала Москаленко В. М.

В бібліотеку за рік надійшло всього 104 екземпляри книг. Центральна бібліотека отримувала 23 назви періодичних видань.

В 1998 році урочисто в бібліотеці пройшла презентація 10-го тому «Книги Пам`яті України Хмельницької області».

У 2001 році при бібліотеці створено центр регіональної інформаціїз метою підвищення рівня інформованості, правової культури населення.

23 березня 2001 року започатковано роботу нового клубу «У колі друзів», мета якого є спілкування та розширення кругозору любителів поезії.

У 2002 році для удосконалення бібліотечного та інформаційного обслуговування впроваджено бібліотечний маркетинг. В його функції входить вивчення інформаційних потреб читачів, розширення нових видів послуг, в тому числі і платних.

В квітні 2003 року на базі Ярмолинецької ЦРБ відбувся обласний семінар-практикум бібліографів «Бібліотека і влада» (центр регіональної інформації).

В жовтні 2003 року директором призначена Євдокія Федорівна Трачук.

Здійснюється пошукова робота працівниками бібліотеки по вивченню історії краю, про письменників-земляків Ярмолинеччини та над збором легенд рідного краю. Результатом цієї праці є книги для читачів «Ярмолинецькі самоцвіти» (2001) та «Ярмолаєва земля»- легенди рідного краю. Матеріали, що увійшли до книг зібрані заступником директора ЦБС по роботі з дітьми Трачук Є. Ф. Ці книги отримали всі бібліотеки району. Євдокія Федорівназанесена на районну Дошку Пошани.

В січні 2004 року на посаду директора Ярмолинецької районної бібліотеки призначено Москаленко Валентину Миколаївну.

В вересні 2005 року на сесії районної Ради директором централізованої бібліотечної системи була затверджена Гриб Марина Анатоліївна.

В 2006 році було придбано комп`ютерний комплекс, обладнано комп`ютерний кабінет, підведено телефон для підключення до мережі Інтернет. Надходження платних послуг збільшилось з 3600 грн. (2005) до 11623 грн. (2006).

В 2006 році почав діяти літературний клуб «Автограф», який згуртував довкола себе всі літературно-мистецькі сили Ярмолинеччини. Цього року було видано 35б уклетів краєзнавчої тематики. Методико-бібліографічний посібник «Краєзнавство - складова бібліотечної роботи» було відзначено дипломом обласного управління культури, туризму і курортів. На комплектування книжкового фонду було використано з державного бюджету 5700 грн. на книги, з районного бюджету -2137 грн. В районній бібліотеці розвинута робота по створенню друкованої продукції, зокрема в 2007 році було розроблено 32 методичних матеріали, брошури, буклети в основному краєзнавчої тематики.

В 2007 році бібліотеку підключено до мережі Internet; придбаний потужний сервер для подальшої розробки локальної мережі; придбаний кольоровий принтер, DVD-привід, Flash-пам`ять на 4 Gb.

В 2008 році до ювілею нашої бібліотеки у читальному залі було зроблено гарний ремонт, оздоблені вікна: бібліотека прийняла святковий вигляд.

У цьому році ЦРБ почала працювати над впровадженням програми «Глобальні бібліотеки» метою комп`ютеризації бібліотек системи. Фонд бібліотеки складав майже 50 тис. екземплярів, 3,5 тис. користувачів, яким за рік видано 72 тис. екземплярів документів.

В 2009 році відкрито Центр європейської інформації (ЦЄІ). В квітні реорганізація відділів: відділ обробки та відділ комплектування з'єднано в один - відділ упорядкування та формування книжкових фондів та каталогів (УФКФіК).

Ввересні 2009 року клуб «Автограф» зайняв І місцев обласному огляді-конкурсі на кращий клуб за інтересами.

В 2011 році зроблено ремонт відділу обслуговування, придбано жалюзі, люстри, комп`ютер. В квітні 2011 року виграно проект співпраці з місцевими громадами на тему «Майданчик для дискусій» (придбано: відеопроектор, екран, фотоапарат, DVD-програвач, фліп-чарт, телевізор).

В 2012 році надано 27,5 тис.грн. платних послуг, зроблено ремонтів на сум у 238,7 тис.грн. В 24 бібліотеках було зроблено ремонти за допомогою народного депутата України Гереги О. В. на суму 104,0 тис.грн. Також було придбано обладнання та меблів на суму 27,3 тис.грн. Центральна районна бібліотека придбала нові столи, полове покриття та встановили 12 металопластикових вікон.

В квітні 2012 року ЦБС виграла грант проекту «Бібліоміст» та отримала 15 ПК для вільного доступу громадян, а в жовтнівже приймали перших відвідувачів.

В вересні 2012 року ЦРБ виборола І місцев обласному огляді-конкурсі на кращу нетрадиційну книжкову виставку «Край в якому я живу».

В грудні 2012 року клуб «Юність і закон» (ЦРБ) посів ІІІ місцевобласному конкурсі на кращий правовий клуб.

В 2013 році центральна районна бібліотека обслужила 3000 користувачів, з них 1400 - відвідувачі Інтернет-центру.

За 2013 рік надано платних послуг по центральній районній бібліотеці -19,3 тис.грн. Придбано 18 стільців у читальний зал та принтер.

В 2014 році пріоритетами діяльності бібліотек району стало відзначення 200-річчя з дня народження Т. Г. Шевченка. В обласному конкурсі на кращу роботу бібліотек по популяризації творчості Шевченка зайняли ІІІ місце.

Велику увагу приділяли роботі з відзначення 70-річчя визволення України та героїзації захисників України в зоні бойових дій на сході держави.

У вересні 2014 року зайняли І місцев обласному огляді-конкурсі найкраще використання бібліотечних ресурсів для поширення практик електронного урядування.

Протягом року видали 26 назв друкованих видань. З місцевого бюджету отримали 10 тис. грн. на придбання літератури та 5 тис.грн. на передплату періодичних видань. Всього в 2014 році книгозбірня отримала 293 екземпляри нових книг та передплачувала 48 назв газет та журналів. 24 серпня 2014 року до Дня Незалежності України та 30 вересня 2014 року до Всеукраїнського дня бібліотек бібліотечні працівники району провели благодійні патріотичні ярмарки по збору коштів на допомогу українським військовим. Від реалізації продукції власного виробництва отримали 10 тис.грн. Прийняли участь у зборі та пересиланню книг в кількості 80 екземплярів для «Бібліотечки захисника», працівника протягом року передано в зону АТО теплі речі та продукти, відвідували поранених у шпиталях.

У 2015 році фонд бібліотеки поповнився на 484 екземпляри, з районного бюджету на книги отримали 10 тис.грн. та 5 тис грн. на передплату періодичних видань. Надано платних послуг на суму 4.5 тис.грн. Проведена заміна 16 вікон на енергозберігаючі за рахунок спонсорської допомоги. Протягом 2015 року видала 33 назви власної друкованої продукції.

У 2016 році фонд бібліотеки поповнився на 605 екземплярів з районного бюджету на книги отримали 20 тис.грн. та 10 тис. грн. на передплату періодичних видань та придбано полове покриття, книги, 3 принтера, ноутбук. Надано платних послуг на суму 7.5 тис.грн. В бібліотеці стало більше користувачів, це пов’язано з новою літературою і наданням комп’ютерних послуг. Зроблено ремонт 16 енергозберігаючих вікон, відремонтовано водопостачання в відділ обслуговування.

Директор Ярмолинецької ЦБС Гриб М.А. зайняла І місце в обласному– конкурсі «Найкреативний керівник». Прийняли участь в обласному Ярмарку, де представили нові бібліотечні послуги для розвитку громад Ярмолинеччини. З ініціативи бібліотеці були проведені розширенні Круглі столи з проблем екології і внутрішньо-переселених осіб. Набули популярності безкоштовні курси англійської мови про бібліотеці, які проводила вчитель Паславська Н.О.

В липні 2017 року Ярмолинецька ЦБС приймала семінар працівників сільських бібліотек області, а в серпні – колег з Деражнянського району, який відвідали рад бібліотек району з метою перейняти досвід бібліотек Ярмолинеччини.

В жовтні 2016 року на базі Ярмолинецької ЦРБ пройшов Всеукраїнський літературно – мистецький фестиваль «Зернослово», який відвідали літератори 6 областей України.

ЦРБ протягом 2016 року видала 23 назви власної друкованої продукції. Робота бібліотек 107 разів висвітлювалась в ЗМІ.

В 2017 рік директором бібліотеки призначено Слободян Олену Леонідівну.

28 лютого 2017 року в читальному залі Ярмолинецької ЦРБ відбулася виставка художниці – вишивальниці, заслуженого майстра народної творчості України - Ніни Іванівни Гончарук. Майстриня привезла в району бібліотеку виставку із 29 картин на тему «Шевченкіада». У її доробку – серії архітектурних пам’яток Поділля, церкви і собори, натюрморти і пейзажі, квіти і ріки і неперевершені портрети

Мережа клубних установ району становить – 32 клубних заклади, з них у сільській місцевості - 31, районних – 1.

15 - сільських клубів, 16 - сільських будинків культури та Центр культури та дозвілля. В установах працює понад 145 клубних формувань, з них 140 колективів художньої самодіяльності. Звання «народний аматорський» носять 3 колективи - народний аматорський фольклорний ансамбль «Кудрявчик» Ярмолинецького Центру культури та дозвілля, народний аматорський фольклорний ансамбль «Шарівчанка» Шарівського сільського будинку культури та народний аматорський хор ветеранів праці та дітей «Журавка» Ярмолинецького центру культури та дозвілля

Ярмолинецький район є історичним краєм, який зберіг в процесі свого розвитку пам’ятки культурної спадщини різних видів.

На обліку та під охороною держави у Ярмолинецькому районі перебуває: 1 пам’ятка науки і техніки національного (всесвітнього) значення, 47 пам’яток історії місцевого значення, 1 пам’ятка монументального мистецтва, 5 пам’яток архітектури національного значення, 11 пам’яток археології місцевого значення, 9 щойно виявлених об’єктів культурної спадщини за видами «історія», 1-«монументальне мистецтво», 33 щойно виявлених об’єктів культурної спадщиниза видом «археологія», 17 щойно виявлених об’єктів культурної спадщини за видом «архітектура».

 

До Списку історичних населених місць України, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 2001 року №878, включено один населених пункти району це - смт Ярмолинці, що датується 1400 роком.

На території Ярмолинецького району є пам’ятки культурної спадщини, які не підлягають приватизації – Водяний млин ХІХ століття в с. Проскурівка, Покровська церква – фортеця ХІV – XV сторіччя,залишки ЗамкуXIV – XVII століття та Церква-фортеця XIV – XVI сторіччяв с. Сутківцях.

У 2016 року відділом культури районної державної адміністрації роках було здійснено обстеження, складено акти технічного стану та укладено 46 охоронних договори на пам’ятки культурної спадщини ( це Братські могили військовополонених, могили партизанів, воїнів, які загинули в Афганістані, могили жертв фашизму, пам’ятні знаки загиблим односельчанам).

Протягом 2017 року із сільськими головами проведено роз’яснювальну роботу щодо контролю за дотриманням вимог законодавства у сфері охорони культурної спадщини. Так із 44 охоронних договорів на охорону пам’ятників культурної спадщини (стародавні поселення, кургани, городища) підписано 31, відмовилися від підписання договорів на

Гострою проблемою у сфері охорони культурної спадщини залишається відсутність фінансування на завершення ремонтно-реставраційних робіт на пам’ятках архітектури національного значення, які розпочато у 2006-2008 роках у с. Сутківцях Покровська церква-замок.

На території Ярмолинецького району контроль за дотриманням пам’ятко-охоронного законодавства та охорони культурної спадщини здійснює відділ культури районної державної адміністрації.

У районі існує ряд проблем, які не дозволяють повною мірою реалізувати потужний потенціал культурної спадщини, ввести найкращі пам’ятки та об’єкти у суспільне життя, культурне різноманіття та розвиток туристичних можливостей району. Зокрема, необхідно констатувати низький рівень поінформованості жителів районного центру про культурну спадщину, сучасний стан та перспективу відродження пам’яток, що певним чином спричиняє руйнації культурно-історичного потенціалу району.

 

Одним з найбільш актуальних питань охорони та забезпечення належного збереження пам’яток культурної спадщини сьогодні є майнові відносини, зокрема, визначення власника та балансоутримувача пам’яток. Особливо це питання стосується цільового використання коштів на збереження, виготовлення облікової документації, проведення ремонтних та реставраційних робіт на пам’ятках, які не перебувають у власності сільських рад. Пам’ятки, незалежно від категорії, мають мати власника та визначену грошову оцінку.

В останні роки обсяг фінансування щодо збереження пам’яток практично відсутній. Значна кількість пам’яток та об’єктів культурної спадщини району потребує ремонту та проведення реставраційних робіт. Для вирішення ряду проблем подальшого вдосконалення потребують система обліку, використання об’єктів культурної спадщини, контролю за виконанням власниками, уповноваженими ними органами, користувачами зобов’язань щодо утримання пам’яток та об’єктів у належному стані та підписання охоронних договорів.

На сьогодні основними завданнями в галузі охорони культурної спадщини району є:

- забезпечення державного обліку та контролю за збереженням і використанням об’єктів культурної спадщини;

- сприяння залученню інвестицій у діяльність щодо збереження, реставрації і використання пам’яток та об’єктів;

- укладання охоронних договорів між органом охорони культурної спадщини та власниками і користувачами пам’яток;

- сприяння залученню об’єктів культурної спадщини до національних туристичних маршрутів.

Об’єднання ресурсів держави, місцевих громад, громадських організацій, наукових і архівних установ дозволить забезпечити ґрунтовне дослідження, збереження та ефективне використання об’єктів культурної спадщини, популяризацію історичних і культурних надбань, виховання шанобливого відношення до культурної спадщини

Головне меню

Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.
Головна
Доступ до публічної інформації
Обговорення
Основні заходи
Соціальний захист населення
Інформація для переселенців
Житлово-комунальне господарство
Соціально-економічний розвиток
Економіка та підприємництво
Регуляторна політика
Інвестиційна Ярмолинеччина
Туристична Ярмолинеччина
Захист прав споживачів
Добровільне об’єднання територіальних громад
Центр надання адміністративних послуг
Служба у справах дітей
Структура
Піклування про дітей
Усиновлення
Опіка та піклування
Дитячі будинуи сімейного типу та прийомні сімї
Усиновлення дітей
Всеукраїнський портал національного усиновлення
База даних дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування які підлягають усиновленню
Бюджетна політика
Відділ освіти
Культура
Вакансії
Громадська рада
Звернення громадян
Розвиток громадянського суспільства
Запобігання проявам корупції
Управління Держпродспоживслужби в Ярмолинецькому районі інформує
Управління державної служби Головдержслужби України в області інформує
Актуальні питання державної служби
Запитання та відповіді
Ярмолинецьке відділення Кам'янець-Подільської ОДПІ
Спостережна комісія
Очищення влади
Хмельницьке об’єднане управління ПФУ в Хмельницькій області
Офіційні документи органів місцевого самоврядування
Відкриті дані
Протидія домашньому насильству
Ярмолинецька районна філія Хмельницького обласного центру зайнятості

Оголошення

Prev Next

Регіональне відділення Фонду державного …

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях повідомляє, що через електронну торгову систему - Державне підприємство...

Read more

Про нелегальні АЗС

На виконання пункту 1 розділу 6 протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 №29 розпорядженням голови облдержадміністрації від 28.12.2019 №915/2019-р...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ Держаудитслужби

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області повідомляє про зміну поштової адреси: нова адреса - провулок                          2-й Кам’янецький, 19/1, м....

Read more

V Міжнародна конференція: «Системи тепло…

 З 13 по 15 листопада 2019 року проводиться V Міжнародна конференція: «Системи тепло-, енергопостачання. Енергосервіс. СТЕПЕС. (SHESES'19)» (готель «Вараш», Майдан...

Read more

Конкурсний відбір проектів регіонального…

З мстою підготовки проектів для участі у другому етапі конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів...

Read more

Повідомлення прес-служби Хмельницького о…

ДО УВАГИ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТА ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ! Антимонопольний комітет України провів дослідження ринку розміщення зовнішньої реклами. Звіт містить аналіз...

Read more

Запрошуємо на презентацію освітньої прог…

Хмельницька філія Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр ДонНУ-Поділля» запрошує власників бізнес-структур, успішних менеджерів, які планують розвивати власну кар’єру...

Read more

Конкурс на зайняття вакантної посади де…

Загальні умови Посадові обов’язки Відповідно до Положення про бюджетний відділ управління фінансів Ярмолинецької районної державної адміністрації: - у межах своїх повноважень контролює...

Read more

Круглий стіл з обговорення проекту Прогр…

Запрошуємо взяти участь у заході «Круглий стіл з обговорення проекту Програми «Енергомодернізація багатоквартирних будинків» 4 червня 2019 року в офісі...

Read more

Про інформаційні джерела у сфері публічн…

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (далі – Міністерство), як Уповноважений орган у сфері публічних закупівель, проводить роботу щодо професіоналізації...

Read more

Конкурс проектів «Малі міста - великі вр…

Інформуємо, що Міністерством культури України оголошено конкурс культурно-мистецьких проектів «Малі міста - великі враження» (далі - Конкурс), на реалізацію яких...

Read more

щодо будівництва об’єктів: складу сипучи…

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки щодо будівництва об’єктів: складу сипучих матеріалів, вагової та адміністративної будівлі на земельній ділянці...

Read more

До уваги державних службовців

На інтернет-ресурсі «Prometheus» можна пройти навчальний курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики» (режим доступу: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-vl:NAZK+COL102=2019 T1/about). Також, на...

Read more

До уваги СПД

У відповідності до абзацу 5 статті 19 Закону України «Про туризм»: «Забороняється надавати послуги з розміщення без наявності свідоцтва про...

Read more

Проект Перспективного Плану соціально-ек…

Проект Перспективного Плану соціально-економічного розвитку Ярмолинецького району на 2019-2021 роки

Read more

Щодо обговорення Перспективного плану ро…

Районною державною адміністрацією пропонується для обговорення проект Перспективного плану розвитку Ярмолинецького району на 2019-2021 роки. Пропозиції та доповнення до проекту просимо...

Read more

Щодо роз'яснень у сфері державної допомо…

Антимонопольний комітет України

Read more

Трастовий фонд забезпечує грантове фінан…

Інформуємо, що в рамках реалізації положень Меморандуму

Read more

Щодо стажування у Федеральному міністерс…

За інформацією Посольства Федеративної Республіка Німеччина у Києві молоді співробітники державних установ України запрошуються

Read more

До відома суб’єктів господарювання

Ярмолинецьке відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ доводить до відома суб’єктів господарювання, що з 02.07.2018 року будуть змінені всі рахунки для сплати податків....

Read more

Запрошуємо на Перший півмарафон «Незалеж…

Громадська організація «Успішна молодь Нетішина» спільно з Виконавчим комітетом Нетішинської міської ради запрошують вас до участі у Першому півмарафоні «Незалежні...

Read more

РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТАРЦІЯ ПОВІДОМЛЯ…

Урядова «гаряча лінія» номер телефону 1545   звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного і надсилаються органам виконавчої влади...

Read more

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!

З 01 травня 2018 року по 01 листопада 2018 року СФГ "Віталія" та ФГ "Віталія-2007" будуть проводити обробіток посівів хімічними...

Read more
ПРЕС-АНОНС  27 квітня – IV Форум енергоефективного партнерства’18

ПРЕС-АНОНС 27 квітня – IV Форум енергое…

«ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад»  27 квітня 2018 р. у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності...

Read more

Державна служба України у справах ветера…

19 травня 2018 року у Києві на стадіоні «Атлет» відбудеться Всеукраїнський турнір з футболу «КУБОК НЕСКОРЕНИХ». Участь у змаганнях беруть ветерани...

Read more

УМОВИ прийому та порядок відбору на навч…

 Розпочато відбір до вищих навчальних закладів ДСНС України (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Вище професійне училище Львівського ДУ БЖД (м....

Read more

Н А К А З № 67-Н

Н А К А З    № 67-Н Від «22»_грудня_ 2017 р                     ...

Read more

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, я…

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання...

Read more

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Ярмолинецька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не...

Read more

Стажування у Федеральному міністерстві з…

За інформацією Федерального міністерства закордонних справ Німеччини молоді співробітники державних установ України запрошуються пройти стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ...

Read more

Про оголошення конкурсу на заміщення вак…

Наказ управління агропромислового розвитку Ярмолинецької районної державної адміністрації від 27 вересня 2017 року №11 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної...

Read more

До уваги керівників підприємств, установ…

Відповідно до ч. ст.2 Закону України «Про колективні договори та угоди», колективний договір укладається на підприємствах, установах, організаціях незалежно від...

Read more

30 ювілейна обласна виставка «Агро – Под…

16 вересня 2017 року о 10:00 годині за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька (траса № Н-03 Хмельницький-Чернівці, мікрорайон Ружична, недіючий...

Read more

Оголошення! Щодо виїзного прийому громад…

ОГОЛОШЕННЯ На виконання доручення Міністра юстиції України від 09 серпня 2017 року, відповідно до графіку роботи мобільних точок доступу до системи...

Read more

Оголошення! Відбудеться міжнародна конф…

16-17 вересня у Хмельницькому відбудеться міжнародна конференція "Бджільництво як компонент сталого розвитку". Запрошуються науковці-бджолярі з України та Європи, власники пасіки, керівники...

Read more

Заходи до Дня незалежності України

 23 серпня  2017 року 09.00 – вистакове містечко «Українська хата»; 09.30 – відкриття Дошки  пам’яті  «Герої не вмирають»; 10.00 – урочиста церемонія підняття...

Read more

Рекомендації Держенергонагляду щодо необ…

З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії та теплових мереж до роботи в опалювальному періоді 2017-2018 років, попередженню...

Read more

Увага конкурс «Кращі практики місцевого …

ІНФОРМАЦІЯ про конкурс Мінрегіону «Кращі практики місцевого самоврядування»   Протягом 2012-2013 років Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» (Конкурс) впроваджувався Центром експертизи реформ місцевого...

Read more

АНОНС

                                         20...

Read more

Національне агентство з питань запобіган…

Національне агентство з питань запобігання корупції щодо декларування...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ про проведення щорічного Все…

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152...

Read more

До уваги жителів району та суб’єктів гос…

В зв’язку з численними змінами до законодавчих актів України Управлінням захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області заплановане...

Read more

3 березня 2017 року в Україні день жалоб…

Указом Президента України від  2 березня 2017 року №52/2017 3 березня 2017 року оголошено днем жалоби в Україні. На виконання зазначеного Указу Президента України...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорії «В» – головного спеціаліста відділу...

Read more
Iнформаційна довідка

Iнформаційна довідка

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі...

Read more

Допоможемо українським воїнам!!!

Хмельницький відокремлений підрозділ Громадської організації «Дія» просить допомоги у придбанні медичних рюкзаків та розгрузок для медичної служби, які будуть використовуватись...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста...

Read more

До уваги керівників районних підрозділів…

Розпочато формування Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Ярмолинецькій районній державній адміністрації - тимчасового консультативно-дорадчого органу, який утворюється для...

Read more

Найпопулярніші та нетрадиційні імена, як…

        При державній  реєстрації народження  дітей у органах державної реєстрації актів цивільного стану Ярмолинецького району  протягом 11...

Read more

Звернення учасників VIII обласного фести…

7 грудня 2016 року відбувся VIII обласний фестиваль-конкурс “Молодь обирає здоров’я”. Його учасники прийняли звернення до керівників установ, підприємств, установ, організацій,...

Read more

Управління фінансів Ярмолинецької райде…

Управління фінансів  Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста бюджетного відділу. Вимоги: громадянство...

Read more

Конкурс на заміщення вакантної посади

Ярмолинецька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Ярмолинецької...

Read more

Конкурс на заміщення вакантної посади

Ярмолинецька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Ярмолинецької...

Read more

УВАГА! КОНКУРС! 23

 Управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» –...

Read more

До уваги суб'єктів господарювання

Неприбуткові організації: приведення діяльності у відповідність до вимог чинного законодавства.   Законом України від 17 липня 2015 року № 652-УІИ «Про внесення...

Read more

Графік проведення посадовими особами Гол…

    Назва відділу «Бюро правової допомоги», адреса Дата Посадова особа, яка надає консультації               Ярмолинецьке бюро правової допомоги смт. Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець, 1 Щомісячно кожного першого...

Read more

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Ярмолинецька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на  приміських автобусних маршрутах   загального користування, які не...

Read more

До уваги суб’єктів господарювання

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує  конкурс на заміщення вакантних посад державного службовця категорії “В”: -         головного спеціаліста юрисконсульта відділу...

Read more

Оголошення конкурсу на заміщення вакант…

  ЯРМОЛИНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ТОРГІВЛІ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТУРИЗМУ 32100 смт Ярмолинці, площа 600 річчя Ярмолинець, 1  тел. 2-16-92,...

Read more

Оголошення!

02.09.2016  року в приміщенні районної державної адміністрації  здійснить виїзний прийом громадян голова обласної державної адміністрації КОРНІЙЧУК Олександр  Олександрович Початок прийому о 09.30 год.

Read more

Увага конкурс!

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації інформує, що 01 вересня 2016 року о 10.00 год. відбудеться конкурс на заміщення тимчасово...

Read more

Попит на програму з енергоефективності з…

"Динаміка попиту на Урядову програму утеплення позитивна. Щотижня все більше ОСББ та ЖБК приєднуються

Read more

Кредитування «зелених» проектів для мало…

Укргазбанк прийняв рішення знизити процентну ставку при кредитуванні еко-проектів: з 24% до 20,5% у вітчизняній валюті, з 10% до 7,7%...

Read more

Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майб…

У 2016 році ТОВ "Техніка і технології" в рамках Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майбутнє» та «Сільськогосподарська праця – це істинні...

Read more

До уваги ярмолинчан!

16-18 травня 2016 року, за ініціативи громадської організації «Всеукраїнська асоціація кришталевих людей», в Україну приїде група вчених і лікарів з...

Read more

До уваги громадськості!

Ярмолинецькою райдержадміністрацією розпочато надання послуг з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, речових прав на нерухоме майно...

Read more

Проведення щорічного Всеукраїнського ко…

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152...

Read more

До уваги журналістів!

Проектом Ради Європи «Запобігання та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством в Україні», бенефіціаром якого є Міністерство соціальної...

Read more

До уваги військовозобов'язаних!

Запрошуються громадяни України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом Збройних Сил України, до навчальних військових...

Read more

Увага конкурс!

     06 січня 2016 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурси на заміщення вакантних посад заступника...

Read more

Пункти обігріву

Через різке пониження температурного режиму в районі розпочали роботу стаціонарні пункти обігріву на базі об’єктів соціальної сфери   № з/п Адреса Місце розташування 1. смт. Ярмолинці вул....

Read more

Оголошення!

З метою сприяння консолідації і координації зусиль мобілізованих , учасників бойових дій в зоні АТО, сімей загиблих, їх об'єднань у...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

На офіційному  веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру hup:maplandgovua ( у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

На офіційному  веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру hup:maplandgovua ( у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний...

Read more

До уваги селещного та сільських голів!

Нагадуємо, 21 травня цього року набув чинності Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нациського) тоталітарних режимів в Україні та...

Read more

УВАГА!

Вiдповiдно до постанови Кабiнету Мiнiстрiв України № 604 вiд 19 серпня 2015 року затверджено Порядок та умови виплати одноразової грошової...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ

  14 листопада 2015 року о 10.00 в приміщені Ярмолинецької селищної ради  планується зустріч з  учасниками бойових дій в зоні АТО, сімей...

Read more

Увага конкурс!

07 жовтня 2015 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад заступника начальника Ярмолинецького...

Read more

Увага, конкурс!

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошує з 31 липня 2015 року проведення конкурсу “Кращі практики місцевого самоврядування”...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ!

З 20 по 27 вересня 2015 року в Італії (Неаполь) Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) проводитиме Міжнародний Фестиваль...

Read more

Оголошення!

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Оголошення!

З 10 по 13 листопада 2015 року в м. Києві Держенергоефективності організовує V111 Міжнародну спеціалізовану виставку «Енергоефективність. Відновлювана енергетика –...

Read more

Національний конкурс бізнес рішеннь для …

За підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Глобального екологічного фонду ТОВ “Комунікаційний Хаб “Економіка” у партнерстві із громадською організацією...

Read more

Відкриття постійно діючого представництв…

Згідно з ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» до відання місцевих державних адміністрацій у межах і формах, визначених...

Read more

До уваги суб'єктів підприємництва

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Інформація щодо запровадження електронно…

За повідомленням Міністерства юстиції України від 02 червня 2015 року Нацбанк роз’яснив українським банкам – приймати електронні витяги, виписки та...

Read more

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» з 23 липня – 01 серпня ц.р. буде організовано міжнародну поїздку до Словаччини,...

Read more

Вакансії в органах юстиції області.

Детальна інформація на сайті Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області (http://justice-km.gov.ua) у розділі ВАКАНСІЇ.

Read more

До уваги громадськості!

Обласний благодійний фонд «Патріоти України», що працює з метою надання допомоги військовим, які перебувають у зоні АТО, звертається з проханням...

Read more

У Національній академії державного управ…

У Національній академії державного управління при Президентові України з триває вступна кампанія. Документи подаються особисто до приймальної комісії Національній академії...

Read more

Оголошення!

27 березня о 09:00   відбудеться мітингу та покладанні квітів до пам’ятників невідомому воїну та загиблим у Великій Вітчизняній війні  з...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ!

Починаючи з 10 лютого 2015 року в районній державній адміністрації організовано щоденне чергування працівників райдержадміністрації з утворенням на базі приймальні...

Read more
Державна фіскальна служба України інформує

Державна фіскальна служба України інформ…

Про особливості встановлення ставок з місцевих податків та зборів Ви можете ознайомитись в інформаційному листі ДФС України за посиланням

Read more

Про запобігання загибелі рибалок у зимов…

Протягом останніх років ситуація із загибеллю людей на водних об’єктах області у зимовий час залишається невтішною, так у зимовий період...

Read more

Вхід на сайт